Prezentačné zručnosti podľa Steva Jobsa

06. apríl 2022

Prezentačné zručnosti podľa Steva Jobsa

Téma prezentačných zručností je stále veľmi aktuálna. Prečo tomu tak je? Prezentačné zručnosti sú potrebné naprieč rôznymi pozíciami. Pretože prezentovanie nie je iba o schopnosti zaujať publikum a predostrieť mu tému, ale aj o vedení porád, efektívnej komunikácii a prirodzenej komunikácii, o tom, ako pôsobíme pri bežnom rozhovore.

 

Pri workshope Present the Steve Jobs Way vychádzame z osvedčených princípov, ktoré už pri prvom stretnutí aplikujeme do praxe. Účastníci sú okamžite vtiahnutí do realizácie a sami si prechádzajú procesom, ako sa dopracovať k skvelej prezentácii. Storytelling, príprava údernej key message, piliere presvedčivosti a mnohé iné, pomôžu účastníkom vytvoriť prezentáciu, ktorá naozaj berie dych. Rovnako dôležitá je aj práca na svojom osobnom prezentačnom štýle a zvládnutí trémy, ktorá je podstatná pre to, aby sa pri prezentovaní cítili komfortne a sebaisto. Počas skupinových, ale najmä individuálnych stretnutí sa vytvára priestor na diskusiu ohľadom prípravy a samotného prezentovania. Práve prostredníctvom takéhoto prístupu môžu účastníci odchádzať s unikátnymi zručnosťami, ktoré im budú ako šité na mieru.

 

Prezentačné zručnosti podľa Steva Jobsa je úspešný a obľúbený tréning u našich medzinárodne pôsobiacich klientov. Jobsovské princípy prezentovania využívajú nielen účastníci zo Slovenska, ale aj z USA, Kanady, Brazílie, Švajčiarska, Indie a iných krajín. Práve vďaka našim lektorom Franciscovi a Vítkovi môžeme túto tému prinášať do rôznych kútov sveta 🌎

Súvisiace blogy

sk_SKSlovak