Riešenia šité na mieru priemyslu

Riešenia šité na mieru priemyslu

Thalento® je globálne aktívne v takmer každom priemyselnom odvetví. V priebehu rokov sme spoločne s našimi medzinárodnými partnermi vyvinuli cenné postupy špecifické pre rôzne obory, priemyselné riešenia, navrhnuté na základe špecifických požiadaviek jednotlivých odvetví, ale tiež modely a testy platné naprieč priemyselnými sektormi.

Potravinársky priemysel a rýchle občerstvenie

Potravinársky priemysel je domovom prvých zákazníkov Thalento. V roku 2008 sme vyvinuli výkonnostný model pre inžinierov technickej údržby v globálnom potravinárskom priemysle.

Dnes ponúkame špecifické riešenia, vrátane modelu FOOD, ktoré ponúkajú overený pohľad na správanie orientované na výsledky a správanie orientované na zákazníka, ktoré je tak typické pre toto odvetvie.

FOOD Model

Osobnostné vlastnosti a motivátory špecifické pre FOOD, ktoré určujú schopnosti a výkon ( budúcich ) zamestnancov. Ponúkame 2 modely :

Business správa: Jasné informácie o business rozhodnutiach

Podrobná správa: Úplné podrobnosti o výkone a motivácií

Výsledkom je optimálne vyhodnotenie potenciálu pre všeobecné a manažérske pozície v potravinárskom priemysle.

Maloobchod a móda

Maloobchodný a módny priemysel sa neustále mení. Očakávania od firiem a zamestnancov sú vysoké. Porozumieť očakávaniam zákazníkov a na základe toho nájsť tých správnych ľudí so správnymi schopnosťami je od začiatku našou pridanou hodnotou.

V roku 2011 sme sa zaoberali výskumným projektom v úzkej spolupráci s maloobchodným sektorom. Vďaka tomu vznikol report Thalento® RETAIL. Dnes je používaný v celej Európe.

THALENTO® RETAIL

Thalento® RETAIL má 2 modely. Obe verzie ponúkajú overené informácie týkajúce sa 5 kľúčových oblastí + motivátorov a driverov – sú špecifické pre maloobchod.

Store Manager

Predajca v maloobchode

Pre oba modely sme vyvinuli 2 verzie;

Obchodný manažér, ktorý obsahuje iba praktické informácie užitočné pre riadenie.

HR profesionál, ktorý ponúka podrobné hodnotenie.

Automotive

Celosvetový automobilový priemysel čelí veľkým zmenám. Či už to je dopad nových technológií, ktoré nastupujú rýchlym tempom, alebo rastúci globálny nedostatok talentu. Výziev je mnoho a len tak sa nestratia. Spoločnosť Thalento® získala bohaté skúsenosti s navrhovaním a dodávaním riešení.

Napíšte nám, radi sa Vám budeme venovať.

    sk_SKSlovak