O Nás

Image Lab predstavuje modernú poradenskú spoločnosť, ktorá je partnerom predovšetkým v oblasti rozvoja ľudí a strategického rozvoja firiem.

V oblasti rozvoja ľudí prinášame jedinečné tréningové programy, predovšetkým v oblasti manažérskeho rozvoja, zákazníckeho servisu a komunikácie. Rozvoj ľudí máme prepojený so špičkovou diagnostikou.

Vďaka širokému spektru nástrojov náš tím poskytuje skvelé výstupy v mapovaní schopností, potenciálu a talentu ľudí.

V oblastiach strategického rozvoja firiem, pomáhame širokou škálou služieb. Od definovania strategického usmerňovania firiem ako celku, cez strategické inovácie až po následnú implementáciu zmien spoločne s rozvojom ľudí.

Náš systém práce a poradenstva v oblasti strategickej organizácie, strategického marketingu a inovácií, vám umožní vytvoriť aj prevratné a súčasne životaschopné stratégie a podoby produktov a služieb, ktorými oslovíte trh a získate nových zákazníkov.

Čím pomáhame spoločnému úspechu?

Vieme, že kľúčovou súčasťou úspechu je motivácia. Vytvárame a podporujeme motiváciu ku zmene ako vo vnútri firmy tak u vašich zákazníkov.  Preto naše rozvojové a tréningové programy vždy ovplyvňujú motiváciu a schopnosť vytvárať motivujúce pracovné prostredie. Rozvoj vašich ľudí staviame na schopnosti uvoľniť ich kreatívny potenciál a otvoriť im nové cesty k uchopeniu príležitostí na trhu.

Naše poznanie rôznych typov biznisu, skúsenosti s prácou s ľuďmi a realizované úspešné projekty vám dávajú garanciu skvelej spolupráce.

Čo znamená názov Image Lab?

Image Lab symbolizuje zdroje nášho prístupu k práci:
Image = vytvorenie predstavy, obrazu v mysli – vízie, očakávaného výsledku, túžby
Lab = laboratórium, skúšobňa, ateliér, tvorivá dielňa

Kde pracujeme?

Približne 30 ľudí sídliacich v Prahe a Bratislave sa pohybuje medzi radom firiem v Českej republike, na Slovensku, po Európe i Blízkom východe, aby spoločne s našimi klientmi vytvárali a realizovali úspešné zmeny a motivačné pracovné prostredie.

Ako vznikol Image Lab?

Naše hodnoty

Dôvera

Vzájomnou dôverou dosahujeme spoločné výsledky.

Energia

To, čo robíme, robíme
s radosťou a energiou.

Prínos

Našim merítkom je váš úspech. Pracujeme pre vás.

Management

Náš tím

sk_SKSlovak