Renáta Pillárová

Moja rola v Image Lab

V Image Labe pôsobím ako senior lektor, konzultant a kouč. Som súčasťou slovenského tímu Image Lab SK.

Na akých projektoch môžeme spolupracovať

Rada sa s Vami stretnem na soft skills tréningoch „šitých na mieru“, so zameraním na komunikačné, prezentačné a predajné zručností. V rámci manažérskeho rozvoja sú to tréningy vedenia ľudí, motivácie zamestnancov, tímová spolupráca, manažérska komunikácia, vedenie porád, osobná efektivita. Pri individuálnych koučingoch sa môžeme zamerať na zvýšenie výkonnosti, rozvoj kompetencií a zvládanie nepríjemných situácií v praxi.

Teoretické zázemie

Vyštudovala som andragogiku na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici (Bc.) a Univerzite Jána Amose Komenského v Prahe (Mgr.). 

Absolvovala som akreditovaný výcvik v koučovaní (Business Couching College).

Odborné skúsenosti

Mám niekoľkoročné skúsenosti s prácou v bankovníctve a poisťovníctve, od poskytovania služieb, predaja bankových a poistných produktov až po nastavenie rozvoja zamestnancov a manažérov. Na pozícii lektora som pripravovala a viedla soft tréningy, facilitovala workshopy a realizovala teambuildingy. V rámci koučovania som sa zameriavala na zvýšenie výkonu, zdokonalenie zručností, kompetencií a zvládanie náročných situácií v každodennej manažérskej praxi.

Čo ma na práci fascinuje

Pestrá paleta tréningov, rozmanitosť práce s ľuďmi, vzájomná inšpirácia, skvelý tím kolegov to všetko ma obohacuje a dáva možnosť stále rásť a zlepšovať sa. Keď vidím, ako sa ľudia rozvíjajú, posúvajú vpred a naplno využívajú svoj potenciál. Moja práca je pre mňa poslaním.

Kde získavam energiu

Na svojich cestách sa nechávam inšpirovať krajinou, históriou, kultúrou a dobrým jedlom.

 

Akú knižku by som Vám odporučila

Elizabeth Gilbertová – Jedz, modli sa a miluj

Louise L. Hayová – Miluj svoj život

Chip&Dan Heath – Premena

Moje obľúbené miesto

…kdekoľvek s mojimi priateľmi…

…kdekoľvek na svete…

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak