Daniela Franková

Moja rola v Imagelab

Zastrešujem pozíciu Back office assistanta pre slovenskú pobočku Image Lab v Bratislave. Som „pravou rukou“ Ľubky a pomáham jej so všetkým, o čo ma požiada. Starám sa najmä o prípravu materiálov na tréningy a o to, aby všetko „šľapalo“ 😊.

Teoretické zázemie

Som študentkou prvého ročníka v odbore psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave.

Čo ma na práci baví

Som rada, že hneď v prvom roku štúdia sa mi podarilo stať súčasťou tímu Image Lab, kde som získala možnosť naberať nové skúsenosti a posúvať sa ďalej. Vďaka Image Labu sa môj rozhľad v oblasti psychológie postupne rozširuje a aj vďaka super kolegom, ktorí mi vždy poradia a pomôžu ma táto práca baví.

Moje záľuby

Voľný čas najradšej trávim objavovaním nových miest. Cestovanie s rodinou či priateľmi je pre mňa najlepšou formou oddychu. Taktiež si ale rada pozriem dobrý film alebo prečítam zaujímavú knihu. Venujem sa aj športu, v lete sú pre mňa typické korčule, inokedy ma môžete stretnúť vo fitku 😊.

Aký film by som Vám odporučila

Na pohodový nedeľný večer určite odporúčam film The age of Adaline alebo Collateral Beauty.

Akú knihu by som Vám odporučila

V poslednej dobe ma pohltili knihy od anglického psychológa Kevina Duttona. Práve kniha The Wisdom of psychopaths od tohto autora je veľmi zaujíma a odporúčam ju každému. Ako sám autor uvádza, existuje určitá stupnica šialenstva, na ktorej má miesto každý z nás 😊.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak