Adriana Odlerová

Moja rola v Imagelab

Zastrešujem pozíciu Back Office Assistant pre slovenskú pobočku Image Lab v Bratislave. Som „pravou rukou“ Katky a pomáham jej so všetkým, o čo ma požiada. Starám sa najmä o prípravu materiálov na tréningy, čiastočne som zodpovedná za náš marketing, ale aj iné úlohy, ktoré sa objavia … tak, aby všetko „šľapalo“ 🙂.

Teoretické zázemie

Som študentkou magisterského stupňa v odbore sociálna a pracovná psychológia na Univerzite Komenského v Bratislave.

Čo ma na práci baví

Som veľmi rada podporným článkom, ktorý prispieva k tomu, aby to celé plynulo fungovalo. Teší ma, že tu nachádzam prienik medzi témami, ktoré rozoberáme aj v škole. Je skvelé, keď sa teória prepája s praxou 🙂

Moje záľuby

Svoj voľný čas najradšej trávim s rodinou a mojím najmilším Mišíkom, ideálne počas prebúdzajúcej sa jari. Veľmi rada mám tiež chvíle s priateľmi, buď počas hlbokých alebo úsmevných rozhovorov. Často ma vídajú s ihlicami alebo háčikom v rukách pri vytváraní svetra, deky, baretky, rukavíc, alebo toho, čo aktuálne treba, či ma nadchne.

Aký film by som Vám odporučila

V tomto smere asi neponúknem nič nové – mám rada staršie filmy, ktoré viem, že nikdy nesklamú. Sú to napríklad Pretty Woman, Hriešny tanec, Dobrý Will Hunting, American History X.

Akú knihu by som Vám odporučila

Čokoľvek od autora Paul Coelho. Mojou najobľúbenejšou je doposiaľ kniha 11 minút. Knihu, ktorú odporúčam každému kto sa zaujíma o pochopenie medziľudských, predovšetkým partnerských vzťahov, je 5 jazykov lásky od Gary Chapman. V neposlednom rade je to kniha z prostredia koncentračného tábora Tetovač z Auschwitzu od Heather Morris.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak